AZ1117EH-1.8TRG1
Partnumber:
AZ1117EH-1.8TRG1
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Standard Regulator Pos 1.8V 1.3A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R