AZ1117IH-3.3TRG1
Partnumber:
AZ1117IH-3.3TRG1
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R