AZ23C15-7-F
Partnumber:
AZ23C15-7-F
Manufacturer:
Diodes
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Dual Common Anode 15V 5% 30Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R