AZ23C5V1-7-F
Partnumber:
AZ23C5V1-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
others
Availability:
996 in stock
SKU:
AZ23C5V1-7-F
Package
Zener Diode Dual Common Anode 5.1V 5% 60Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R