AZ23C5V1-TP
Partnumber:
AZ23C5V1-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Dual Common Anode 5.1V 5% 60Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R