Partnumber: AZ23C5V6-7-F
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: Diode Dynamics
Availability: 621 in stock
SKU: AZ23C5V6-7-F
decrease increase
Package Diode Zener Dual Common Anode 5.6V 5% 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R