AZ23C5V6-E3-08
Partnumber:
AZ23C5V6-E3-08
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Dual Common Anode 5.6V 5% 40Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R