AZ733-2C-24DE
Partnumber:
AZ733-2C-24DE
Manufacturer:
American Zettler, Inc
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 12A DPDT(29mm 13mm 25.9mm) THT