Partnumber: AZ822-2C-12DSE
Manufacturer: American Zettler
products.category: Relay
Availability: 20000 in stock
SKU: AZ822-2C-12DSE
decrease increase
Package Electromechanical Relay 12VDC 960Ohm 2A DPDT (20x9.8x12)mm THT Sub Miniature DIP Relay