AZ826-2C-12DME
Partnumber:
AZ826-2C-12DME
Manufacturer:
American Zettler
products.category:
Relay
Availability:
754 in stock
SKU:
AZ826-2C-12DME
Package
Electromechanical Relay 12VDC 400Ohm 2A DPDT(20.2x9.9x12)mm THT Ultra Sensitive Subminiature Relay