AZ942-1CT-12DE
Partnumber:
AZ942-1CT-12DE
Manufacturer:
American Zettler
products.category:
Relay
Availability:
778 in stock
SKU:
AZ942-1CT-12DE
Package
Power Relay 12VDC 16A SPDT(22.5x16.5x16.8)mm THT