B1015AS-3R9N
Partnumber:
B1015AS-3R9N
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz 3.6A 0.033Ohm DCR T/R