B10B-ZR-SM4-TF
Partnumber:
B10B-ZR-SM4-TF
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 1.5mm Solder ST SMD T/R