B1100-13-F
Partnumber:
B1100-13-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
507 in stock
SKU:
B1100-13-F
Package
Diode Schottky 100V 1A Automotive 2-Pin SMA T/R