B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
Partnumber:
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 18 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Box