Partnumber: B2100-13-F
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1046 in stock
SKU: B2100-13-F
decrease increase
Package Diode Schottky 100V 2A Automotive 2-Pin SMB T/R