B22B-PHDSS(LF)(SN)
Partnumber:
B22B-PHDSS(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 22 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Box