B25620B1317K323
Partnumber:
B25620B1317K323
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 310uF 1320V PUR 10% (116 X 95mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 70°C