B25834-D4686-K004
Partnumber:
B25834-D4686-K004
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 68uF 600VAC 10% (64.2 X 248mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 85°C