B25834F6105K1
Partnumber:
B25834F6105K1
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 900VAC 10% (30 X 48mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 85°C