B32021A3102M
Partnumber:
B32021A3102M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1500VDC/300VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Automotive Bulk