B32021A3472M
Partnumber:
B32021A3472M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 300VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Automotive Ammo