B32521E6104J000
Partnumber:
B32521E6104J000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive Bulk