B32524Q1336K000
Partnumber:
B32524Q1336K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 33uF 100V PET 10% (31.5 X 18 X 27.5mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive Bulk