B32524R3106K
Partnumber:
B32524R3106K
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 10uF 250V PET 10% (31.5 X 12.5 X 21.5mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive Bulk