B32526R0227A000
Partnumber:
B32526R0227A000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 220uF 63V PET -15% to 5% (41.5 X 28 X 42.5mm) Radial Wound 37.5mm 125°C Automotive Bulk