B32529C0105K000
Partnumber:
B32529C0105K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 63V PET 10% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Bulk