B32561J1225K000
Partnumber:
B32561J1225K000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (11.5 X 6.9 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk