B32562H6684K189
Partnumber:
B32562H6684K189
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.68uF 400V PET 10% (16.5 X 8.9 X 10.8mm) Radial Stacked 15mm 125°C T/R