B32652A2102K000
Partnumber:
B32652A2102K000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.001uF 2000V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive Bulk