B32653A4105K289
Partnumber:
B32653A4105K289
Manufacturer:
EPCOS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 400V PP 10% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive Ammo