B32654A0334J00
Partnumber:
B32654A0334J00
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.33uF 1000V PP 5% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive Bulk