B32654A3475J000
Partnumber:
B32654A3475J000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 4.7uF 250V PP 5% (31.5 X 18 X 27.5mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive Bulk