B32674D3805K000
Partnumber:
B32674D3805K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 8uF 300V PP 10% (31.5 X 16 X 32mm) Radial 27.5mm 0.0034 Ohm 105°C Automotive Bulk