B32774D4505K00
Partnumber:
B32774D4505K00
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
9700 in stock
Package
Cap Film 5uF 450V PP 10% (31.5 X 11 X 21mm) Radial 27.5mm 0.0085 Ohm 105°C Bulk