B32776G0126J000
Partnumber:
B32776G0126J000
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 12uF 1100V PP 5% (41.5 X 20 X 39.5mm) Radial 37.5mm 0.0065 Ohm 105°C Bulk