B32776G0206K000
Partnumber:
B32776G0206K000
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 20uF 1100V PP 10% (42 X 30 X 45mm) Radial 37.5mm 0.003 Ohm 105°C Bulk