B32776G8156K000
Partnumber:
B32776G8156K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 15uF 800V PP 10%( 41.5 X 20 X 39.5mm) Radial 37.5mm 0.007 Ohm 105°C Bulk