B32778G0406J000
Partnumber:
B32778G0406J000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 40uF 1100V PP 5% (57.5 X 35 X 50mm) Radial 52.5mm 0.0035 Ohm 105°C Bulk