B32778J0207K000
Partnumber:
B32778J0207K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 200uF 1100V PP 10% (57.5 X 130 X 58mm) Plastic Rectangular Can 20.3mm 0.0014 Ohm 105°C Bulk