B32912A5473K189
Partnumber:
B32912A5473K189
Manufacturer:
TDK Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Safety Capacitor, 0.047 uF, 530 VAC, ± 10%, X1, Metallized PP, Radial Box - 2 Pin, Through Hole - Tape and Reel