B32914B3684M000
Partnumber:
B32914B3684M000
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X1 0.68uF 760VDC/330VAC PP 20%( 31.5 X 11 X 21mm) Radial 27.5mm 110°C Automotive Bulk