B32918A5475M000
Partnumber:
B32918A5475M000
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X1 4.7uF 1000VDC/530VAC PP 20% (57.5 X 30 X 45mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 110°C Bulk