B32921C3223M289
Partnumber:
B32921C3223M289
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.022uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo