B32922C3104K289
Partnumber:
B32922C3104K289
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo