B32922C3224M
Partnumber:
B32922C3224M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Ammo