B32922C3474M289
Partnumber:
B32922C3474M289
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo