B32922C3684K000
Partnumber:
B32922C3684K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk