B32922X2334M000
Partnumber:
B32922X2334M000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.33uF 500VDC/275VAC PP 20% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk