B32923C3105M000
Partnumber:
B32923C3105M000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 20% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk